Віломін - вітамінно-мінеральні добавки для лактуючих і сухостійних корів.

Віломікс пропонує як стандартні, так і індивідуально розроблені премікси для лактуючий та сухостійних корів.

Індивідуальний склад преміксів розраховується на основі данних про поточний стан виробництва та наявної сировини.

Премікс Vilomin Lakt Premium  - для дійних корів
Застосовується в період роздоювання і для високопродуктивних корів, має в своєму складі: кращу добірку вітамінів, в тому числі біотину, для зниження ураження копитного рогу і збільшення молочної продуктивності, натуральний вітамін Е, нікотинова кислота, холін, фолієва кислота, легко засвоювані хелатні сполуки мікроелементів (заліза, марганцю, цинку, міді і органічний селен), моненсину, а також унікальний стимулятор рубцевої мікрофлори Прогут Румен. Забезпечує збільшення молочної продуктивності корів різного періоду лактації через 10-15 днів відгодівлі на 0,9-2,7 л / добу. Прибуток отриманий від додаткового літру молока перевищує витрати на придбання преміксу. При використанні Віломін Преміум спостерігається поліпшення стану здоров'я дійної корови, підвищується імунітет, знижується кількість соматичних клітин і збільшується термін продуктивного використання тварин.


Премікс Vilomin Lakt Standard  - стандартний премікс для молочних корів, який містить всі необхідні мінерали і вітаміни, що забезпечують нормальну життєдіяльність і продуктивність тварин.

Премікс Vilomin Dry  - для сухостійних корів. Дозволяє реалізувати генетичний потенціал молочної продуктивності тварини. Містить всі необхідні мінерали і вітаміни, включаючи органічні джерела мінералів, для зміцнення імунної системи. Великий вміст вітаміну Е, в тому числі і натурального, покращує статус здоров'я корови. Використання преміксу допомагає у профілактиці затримання посліду і післяпологового парезу.