Віломін для молодняка ВРХ і телят

З допомогою наших фахівців ви можете відрегулювати склад кормів відповідно з поточною ситуацією в господарстві, забезпечуючи при цьому найкращі умови для високої продуктивності.

Якщо ви хочете скласти премікс, який буде ідеально підходити для вашого господарства, звертайтеся до наших фахівців і ми знайдемо ідеальне рішення для ваших тварин.

Премикс  Vilomin Hejfers  - для телиць і нетелів.
Премікс для телиць та нетелей з більш високим вмістом вітамінів і мінеральних речовин розрахований за нормами промислового утримання високопродуктивних тварин.

Премикс  Vilomin Starter  - стартер для телят.

  • Містить вітамінно-мінеральний комплекс, включаючи вітаміни: В1, В2, В3, В4, В5, В6, В9, С, а також спеціальні добавки, які зміцнюють імунну систему і мають бактеріостатичний ефект.
  • Включений пробіотик, який стимулює ріст мікроорганізмів, що гідролизують складні полісахариди, і одночасно пригнічує розвиток в кишечнику телят ешерихій, сальмонел та гемолітичних бактерій. Надає профілактичну і лікувальну дію при діареї, підсилює ферментативну активність в тонкому кишечнику, підвищує неспецифічну резистентність і, як наслідок, забезпечує збільшення приростів живої ваги та збереженості молодняка.
  • Містить ароматичні добавки і підсолоджувачі для стимуляції поїдання корму.
  • У премікс, замість антибіотиків, включені органічні кислоти, що пригнічують патогенну мікрофлору.
  • У наповнювач преміксу входить лактоза - необхідний інгредієнт для першого періоду вирощування.