Добавки

для підвищення продуктивності і як вирішення специфічних проблем

На ринку представлений широкий спектр добавок, які необхідно вводити в комбікорм. Віломікс прагне знайти продукти, які пройшли численні випробування і є найбільш ефективними в своєму ряді. Якщо у Вас є особливі побажання, Ви завжди можете зв'язатися з нами і ми знайдемо відповідне рішення саме для Вас!

Органічний селен:

підтримує імунну систему, допомагає отримати сильніших та здоровіших телят.

Натуральний Е вітамин:

підтримує імунну систему. Висока біодоступність.

Асід Баф:

стабілізує рН рубця. Нейтралізує в два рази більше кислоти за 8 годин у порівнянні з бікарбонатом натрію. Має в своєму складі легкорозчинний у воді магній.

Дріжджі:

стабілізують мікрофлору рубця, покращують конверсію, покращують надої.

Органичні мікромінерали:

мають високу біодоступність. Не вступають в небажані реакції з іншими мінералами.

Захищений холін:

покращує функцію печінки корів в період підвищеного вироблення молока після отелення, сприяє швидшому відновленню на початку нового періоду лактації.

IgHancer ( ІґХансер):

це харчова добавка, розроблена спеціально для того, щоб допомагати і доповнювати імунну систему поросят. IgHancer (ІґХансер) має в своєму складі антитіла/імунопротеїни класу IgY, спеціально підібрані таким чином, щоб захистити організм новонароджених поросят від найпоширеніших патогенних вірусів/патогенів. IgHancer (ІґХансер) також має в своєму складі сухе незбиране молоко, яка є джерелом білків, жирів та лактози. Додається в кількості 3-5% до корму.

BioPro® Micro (БіоПро®Мікро):

сила сумісної дії органічних кислот і мікроінкапсульованих продуктів. BioPro® Micro (БіоПро®Мікро) – це новинка, що комбінує в собі добре відомий позитивний еффект кислот із новітніми технологіями мікроінкапсулювання. Метод мікроінкапсулювання використовується для контролю над процесом засвоєння активних речовин в певній частині шлунково-кишкового тракту. Має в своєму складі мурашину, бензойну, молочну кислоти, тимол та корицевий альдегід. Комбінація показала хороший антимікробний еффект проти кишкових паличок K88 і 0157:H7. Додається до корму поросятам в кількості 5-10 кг на т корму.

”+40” – Відгодівля сучасних свиноматок:

”+40” це концепція відгодівлі, розроблена з метою забезпецення сучасних ефективних свиноматок необхідними поживними речовинами. Комбінація легкозасвоюваних мікромінералів та поліненасиченої жирної кислоти классу Омега-3 (DHA – докозагексаенова кислота) забезпечують більшу кількість живонароджених і більш міцніших поросят.