+40 - це концепція відгодівлі, розроблена за метою забезпечення сучасних ефективних свиноматок усіма необхідними поживними речовинами

Комбінація легкозасвоюваних мікромінералів і поліненасиченої жирної кислоти класу Омега-3 (ДГК (DHA) - докозагексаєнова кислота) забезпечує більшу кількість живонароджених і міцніших поросят.

Мікромінерали беруть участь у багатьох ферментативних процесах в організмі і мають велике значення для обміну речовин. Багато мікромінералів також беруть участь в репродуктивних процесах і побудові клітин. Нестача селену, наприклад, може призвести до великої кількості невдалих запліднень, слабкого бажання до парування, більшої кількості слабких і мертвонароджених поросят.

Докозагексаєнова кислота класу Омега-3 є незамінною поживною речовиною і повинна додаватися в корм свиноматок. Найбільша кількість даної кислоти, наприклад, у людей і свиноматок, знаходиться в мозку і має значний вплив на імунну систему. Розвиток мозку поросят повністю залежить від того, чи змогла свиноматка забезпечити їх достатньою кількістю ДГК (DHA). Останні дослідження знову довели, що додавання докозагексаєнової кислоти в корм свиноматок впливало на час, який поросята витрачали на знаходження сосків свиноматок і початку смоктання.