Новика Данстарт Міні Сейф

Концентрат для виробництва корму спеціально для найменьших поросят до і після відлучки

Данстарт Міні Сейф забезпечує легкий перехід від молока до сухого корму. Новий концентрат допомагає і захищає поросят під час першого критичного періоду, коли тварини особливо схильні до діареї, а також знаходяться в стресі після відлучки від грудної відгодівлі. В концентрат доданий пробіотик Miya Gold, який підтримує відмінне здоров'я кишечника, зменшуючи ризик запалення кишечника і розвитку хвороботворних бактерій Е. coli і сальмонели. Крім Miya Gold також доданий IgHancer, що складається з імуно-стимулюючих речовин, які підтримують власну імунну систему порося.

Концентрат розроблений на основі готового престартерного корму Power Pig Mini Safe (Пауер Піґ Міні Сейф), з використання якого у нас є хороший досвід.

Один з клієнтів Віломікс, фермер із Західної Ютландії, з лютого використовував для відгодівлі найменших відлучених поросят престартерний корм Пауер Піґ Міні Сейф. Про цей продукт він говорить наступне: «Корм чудово пахне. Було таке відчуття, що хотілося самому ним поснідати », а також додає, - «Багато з найменших поросят наздоганяли в рості і розвитку великих, що означає, що вони будуть швидше проходити період дорощування. Я думаю, що ми зараз маємо хороший і стабільний потік тварин в господарстві».

Головні характеристики Данстарт Міні Сейф:
•  Особливо підходить для маленьких і слабких поросят до і після відлучки
•  Смачний концентрат з легко перетравлюваними і обробленими складовими
•  Містить пробіотики Miya Gold, що забезпечують відмінне здоров'я шлунково-кишкового тракту
•  Містить IgHancer, що доповнює власну імунну систему поросят
•  Містить органічні кислоти BioPro® Micro
•  Містить ферменти, що забезпечують оптимальну засвоюваність корму
•  Містить легко засвоювані органічні мікро-мінерали
•  Містить мікроінкапсульований цинк

Концентрат призначений для змішування з зерном, рибним борошном і жиром/рослинним оліями.

Данстарт Міні Сейф доступний в мішках по 25 кг за спеціальною ціною.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про Данстарт Міні Сейф, будь ласка, зв'яжіться з фахівцями Віломікс.

Вересень 2016