Профайл

Віломікс - один з лідируючих виробників вітамінно-мінеральних преміксів в Данії та на міжнародному ринку

Віломікс вже з 1989 є одним з провідних виробників вітамінно-мінеральних добавок і передових знань в комбікормовій промисловості та професійному тваринництві в Данії і на міжнародному ринку.

Віломікс використовує новітні знання про поживні речовини і про те, як вони повинні бути поєднані в комбікормі і мінерально-вітамінних добавках для отримання найбільшої економічної вигоди на тваринницьких господарствах.

Знання з чистоти, розчинності і засвоюваності поживних речовин і сировини - необхідні фактори для складання найбільш раціонального комбікорму і раціону відгодівлі. Це, а також досвід і знання про природні потреби і фізіологію тварин, їх здоров'я і місцеве навколишнє середовище є основою для ефективного і рентабельного виробництва.

Система управління якістю Віломікс грунтовно описана в сертифікації ISO 9001 і включена в якості невід'ємної частини усіх виробничих процесів.

Віломікс також сертифікований за системою FAMI-QS.

 

Продажі по всьому світу

Данск Віломікс має величезний досвід роботи на ринках різних частин світу.

Виробництво продукції для українського ринку знаходиться в Данії.

Крім того, в нас є філіали у Скандинавії та Прибалтиці, офіси продажу в Румунії та Росії, а також закупівельний офіс у Китаї.